Infekční ambulance

Dobrý den, mám příznaky infekční mononukleozy (tateklé uzliny na krku, bolest při polykání, ztáta chuti k jídlu, únava atd.), již před sedmy lety jsem tuto nemoc prodělala proto se domnívám, že se jedná o stejnou nemoc. Samozřejmě bych vše ráda řešila přes svoji dokrotku, ale jak to již bývá, když řěsím nějaký problém, má moje doktorka dovolenou, a to i v tomto případě (12.8. - 25.8.)., proto bych se chtěla zeptat jestli je v nemocnici Rakovník infekční ambulance/infekční oddělení, tímto bych chtěla předejít tomu, že mi bude moje diagnoza potvrzena, ale budu muset cestovat do jiného zdravotnického zařízení. Před již zmiňovanými sedmy lety jsem ležela s inf. monokleozou týden v nemocnici (proto tento dotaz). Děkuji za váš čas, Ludmila


Dobrý den

Pacienty s infekční mononukleózou nyní pro redukci lůžkového fondu (s výjimkou specifických situací, komplikovaných průběhů apod.) nehospitalizujeme.
Infekční ambulance v okrese Rakovník neexistuje.
Pokud si Váš praktický lékař nedohodl na dobu své dovolené zástup, tak je vhodné vyšetření v interní ambulanci v okrese Rakovník, nebo v ambulanci infekcionisty mimo okres Rakovník.

S pozdravem Dr. Florian

Zpět

Chcete položit dotaz?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...