Parkování v nemocnici

Oznamujeme návštěvníkům Masarykovy nemocnice v Rakovníku, že od 15.9.2019 bude v areálu nemocnice spuštěn nový vjezdový systém.

Důvodem pro změnu byl dlouhodobě neúnosný stav s parkováním vozidel v areálu nemocnice. V letních měsících bylo vybudováno nové parkoviště pro zaměstnance včetně nového služebního vjezdu. Cílem celého projektu je vytvoření lepších možností pro zaparkování vozidel návštěvníků nemocnice a hlavně zklidnění areálu pro pacienty. V budoucnu bude pro návštěvníky nemocnice vybudováno další parkoviště před plánovaným centrálním příjmem. Z těchto důvodů jsou pro vozidla vjíždějící do areálu nemocnice stanovena nová pravidla a nové tarify za parkování. U hlavního vjezdu, ve vrátnici nemocnice jsou nainstalovány nové závory. Vjezd do areálu nemocnice a parkování bude nově zpoplatněno na základě délky parkování.

Poplatek za parkování hlavní parkoviště nemocnice (vjezd I - parkoviště vedle lékárny a odběr. místa)
  • Parkování v prvních 10 minutách zdarma.
  • Každá další hodina parkování stojí 10,-  Kč.
Poplatek za parkování v dopoledních hodinách (6:00 - 16:00):
  • Parkování bude v prvních 30 minutách zdarma
  • dalších 30 minut stojí 10,- Kč
  • každá další hodina parkování stojí 20,-Kč
Poplatek za parkování v odpoledních a nočních hodinách (16:00 - 6:00 ) a v době pracovního volna:
  • Parkování bude v prvních 30 minutách zdarma
  • každá další hodina parkování stojí 10,-Kč

Při nákupu v nemocniční lékárně ve volném prodeji nebo jakémkoliv odběru léků na recept se prodlužuje doba stání zdarma na 2 hodiny. Po uplynutí prodloužené parkovací doby zdarma platí základní tarif.

Podrobné informace o provozu v areálu nemocnice budou uveřejněny po spuštění celého systému v provozním řádu na stránkách nemocnice www.nemorako.cz dále budou umístěny na recepci a na vrátnici u vstupu do nemocnice.

Chcete vědět více?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...