Informace pro pacienty

Upozornění pro pacienty!
Od čtvrtka 29.9. 2022 je ordinace praktické lékařky MUDr. Alterové přemístěna do budovy bývalého dětského oddělení.

Aktualizováno 27.9. 2022

Upozornění!!!
S ohledem na epidemiologickou situaci a doporučení KHS, platí od 18.7. 2022 pro všechny ambulantní pacienty a návštěvy povinnost nosit respirátory.
Děkujeme za respektování.

Aktualizováno 15.7. 2022

Informace k očkovaní!!!

Očkovací ambulance od 4.3. 2022 přesunuta do pavilonu Interny, přízemí - plicní ambulance.

Provoz pouze pátek 7:30 - 11:45 a 12:30 - 14:30 hod..

Provozní doba 2023:

Očkování probíhá v těchto dnech: 3.2., 3.3., 31.3., 5.5., 2.6., 23.6.
- další termíny připravujeme a opět zveřejníme

Očkování 3. a 4. dávkou je možné pro všechny 16+. Podmínkou je mít alespoň 3 měsíce od posledního očkování.

Posilující dávky očkujeme vakcínou od firmy Pfizer : Comirnaty Original /Omicron Ba.4-5
Brožura MZČR k očkování ke stažení ZDE.

Rezervační systém očkování Covid 19:

Objednat se na očkování COVID 19 je možné pouze telefonicky 313 525 466 nebo online ZDE,

nelze již přes centrální registrační systém.

NEOČKUJEME SAMOPLÁTCE, POUZE POJIŠTĚNÉ KLIENTY.

OČKOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ - NEPROVÁDÍME
Více informací k registraci samoplátců a seznamu očkovacích míst, které mohou očkovat samoplátce na: registrace.mzcr.cz/samoplatci/ocm

Certifikát o očkování ke stažení na: ocko.uzis.cz

Dotazník pro očkovaného před očkováním ke stažení ZDE.

Aktualizováno 23.8. 2022

Informace pro pacienty:

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

• dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

7.9. 2020 Masarykova nemocnice Rakovník