Informace pro pacienty

Informace k očkovaní!!!

Od 1.3. 2021 je spuštěn centrální rezervační systém pro objednávání na očkování, registrace je nutná abychom pro Vás obdrželi vakcínu.
O volném termínu budete vyrozuměni sms zprávou.

Od září očkujeme BEZ REGISTRACE i Pfizer:

Pfizer - dvoudávkový 16+:
úterý 7:30 - 15:30
středa 7:30 - 15:30
pátek 7:30 - 15:30
Odkaz na on line očkovací kalendář Pfizer bez registrace pro okamžitou rezervaci ZDE.

Jednodávková vakcína Janssen 18+:
čtvrtek 16:00 - 19:30
Objednání je nutné na čísle 313 525 313 nebo využijte odkaz na on line očkovací kalendář JANSSEN pro okamžitou rezervaci ZDE.

Od 23.9. 2021 je možná registrace k očkování 3. dávkou, odstup od dokončeného očkování musí být nejméně 8 měsíců.

Kdo by měl možnost dodatečné dávky využít? Věková skupina 60+, zaměstnanci ve zdravotnictví a sociálních službách a chronicky nemocní (pacienti po transplantacích, pneumologická onemocnění)

NEOČKUJEME SAMOPLÁTCE, POUZE POJIŠTĚNÉ KLIENTY.

Kontaktní spojení na očkovací centrum v případě potřeby je e-mail: ockovani@nemorako.cz nebo tel. 704 513 065 (po - pá 8.00 - 15.30 hod.).

Preferujeme e-mailovou komunikaci, telefonická brzdí očkování. Prosíme, pokud je to možné, využívejte prioritně e-mailové spojení. Předem děkujeme za pochopení.

Objednávání nelze telefonicky na tomto čísle ani e-mejlem, musí jít pouze přes registr viz. níže uvedené odkazy pro registraci, popř. linku 1221!!!!

Očkování pro aktuálně vyhlášené skupiny viz. Centrální rezervační systém - Očkování proti COVID-19:
Nutná registrace na registrace.mzcr.cz

Pokud se sami nemůžete registrovat, použijte linku 1221.

POSUNY 2. DÁVEK očkování NEPROVÁDÍME, pokud urgentně potřebujete přesunout 2. dávku, pište e-mailem na ockovani@nemorako.cz. Uveďte telefon a preferovaný termín (příp. více) na který potřebujete přesun. Budeme Vás kontaktovat jako případné náhradníky, pokud se někdo nedostaví na svůj termín. Děkujeme za pochopení.

OČKOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ - NEPROVÁDÍME
Více informací k registraci samoplátců a seznamu očkovacích míst, které mohou očkovat samoplátce na: registrace.mzcr.cz/samoplatci/ocm

Očkujeme Pfizerem a Modernou.
Očkování bez registrace jednodávkovou vakcínou Jannsen více info ZDE.

Certifikát o očkování ke stažení na: ocko.uzis.cz

UPOZORNĚNÍ - Klienti očkovacího centra by si termín první dávky měli vybírat s ohledem na druhou dávku po 6 týdnech! Dávku z důvodu dovolené nesmíme přesouvat, max. o dva dny dříve.

OČKOVÁNÍ CHRONIČTÍ PACIENTI
Chroničtí pacienti jsou povinni na očkovacím místě doložit svůj zdravotní stav lékařskou zprávou. Bez této zprávy nebude pacientovi očkování v očkovacím místě umožněno.

Přehledné informace ve formě infografiky k očkování ke stažení:

UČITELÉ — PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI A NEPEDAGOGIČTÍ ZAMĚSTNANCI
VE ŠKOLÁCH A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍCH_1

UČITELÉ — PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI A NEPEDAGOGIČTÍ ZAMĚSTNANCI
VE ŠKOLÁCH A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍCH_2

Očkování osob starších 70 let_1

Očkování osob starších 70 let_2

Dotazník pro očkovaného před očkováním ke stažení ZDE.
Očkovací centrum se nachází v 2. NP výškové budovy nemocnice.

Aktualizováno 27.8. 2021

----------------------

Zahájení očkování obyvatel v regionu Rakovník

S ohledem na logicky se množící dotazy obyvatel, kteří se registrovali v Centrálním rezervačním systému a žádají termín vlastního očkování sdělujeme, že prozatím nemáme k dispozici vakcíny a ani informace o tom, kolik vakcín dostaneme v příštím a dalších týdnech.
Objednávací kalendáře otevřeme neprodleně po tom, co vakcíny nebo informaci o dodávkách dostaneme.

18.1. 2021

----------------------

Informace pro pacienty:

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

• dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

7.9. 2020 Masarykova nemocnice Rakovník