Informace pro pacienty

INFORMACE K PANDEMICKÉ POHOTOVOSTI

Na základě rozhodnutí Poslanecké sněmovny o ukončení stavu pandemické pohotovosti od čtvrtka 5.5. 2022 přestává platit povinnost nosit roušky ve zdravotnických a sociálních zařízeních. Doporučená jsou dále na urgentních příjmech a v ambulancích.

____________________________________________________________________________________________________________________

Informace k očkovaní!!!

Koncem února dorazila do České republiky vakcína Nuvaxovid od společnosti Novavax. Jedná se o proteinovou vakcínu. Podává se ve dvou dávkách s intervalem 21 dní. Je určená k očkování dosud neočkovaných dospělých, nepoužívá se pro očkování posilovací dávkou.
Od 1. února 2022 je spuštěna předregistrace k očkování touto látkou, ta probíhá prostřednictvím centrálního rezervačního systému. Jde o rezervaci vakcíny zatím bez určení očkovacího místa.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Očkovací ambulance od 4.3. 2022 přesunuta do pavilonu Interny, přízemí - plicní ambulance.

Provoz pouze pátek 7:30-15:30.

Objedání možné přes centrální rezervační systém MZ - (www.mzcr.cz) nebo telefonu 313525466.

Očkování třetích dávek možné pouze pro 16+.
Očkujeme nyní pouze vakcínou Pfizer.

NEOČKUJEME SAMOPLÁTCE, POUZE POJIŠTĚNÉ KLIENTY.

OČKOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ - NEPROVÁDÍME
Více informací k registraci samoplátců a seznamu očkovacích míst, které mohou očkovat samoplátce na: registrace.mzcr.cz/samoplatci/ocm

Certifikát o očkování ke stažení na: ocko.uzis.cz

Dotazník pro očkovaného před očkováním ke stažení ZDE.

Aktualizováno 4.3. 2022

Informace pro pacienty:

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

• dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

7.9. 2020 Masarykova nemocnice Rakovník

Masarykova nemocnice Rakovník