MODERNÍ METODY NA REHABILITACI

Nově se na našem oddělení aplikuje  Rázová vlna a Kryoterapie.

Jde o nejmodernější technologie, používané v rehabilitaci.

 

Cryoflow IR je přístroj pro selektivní a kontrolovanou kryogenickou terapii. Přístroj má v sobě integrovaný systém na zjišťování aktuální teploty z povrchu kůže a systém si automaticky nastavuje parametry toku vzduchu.

Léčebné účinky jsou ustoupení zánětu, jasný protibolestivý účinek,zmenšení poúrazových a pooperačních otoků a zlepšení pohybového aparátu, stimulace krevního oběhu.

INDIKACE :  AKUTNÍ SVALOVÉ NAPĚTÍ, DISTORZE, BURZITIDA, TENDINITIDA, SVALOVÉ SPASMY, NEURALGIE, ALGODYSTROFIE

Gymna ShockMaster je neinvazivní přístroj pro terapii rázovou vlnou. Jde o akustickou vlnu,která přenáší obrovské množství energie na postižené místo- vazivovou nebo myoskeletální tkáň v subakutním, subchronickém nebo chronickém stavu. Přenášená energie vyvolá hojivé a regenerační účinky.

Biologický účinek - Aplikace rázové vlny do tkáně snižuje pocity bolesti a podporuje metabolismus v místě aplikace, stimuluje regenerační procesy v tkáni, snižuje svalové napětí a má analgetický efekt na nervové zakončení.

INDIKACE: BOLESTI ZAD, PATNÍ OSTRUHA, BOLESTI ACHILLOVY ŠLACHY, ÚPONOVÉ BOLESTI, TENISOVÝ LOKET, BOLESTI KOLEN, BOLESTI RAM. KLOUBU, SPOUŠŤOVÉ SVALOVÉ BODY- TRIGGER POINTS

Cena za 1 aplikaci:

Rázová vlna ………………….400,- Kč.

Kryoterapie …………..….…...200,- Kč.

Objednávání a konzultace

na tel. čísle  313 525 232

 i bez doporučení lékaře