Informace pro pacienty

Aktuální opatření, omezení, INFORMACE K OČKOVÁNÍ apod.

Informace k očkovaní!!!
 
Od 1.3. 2021 je spuštěn centrální rezervační systém pro objednávání na očkování, registrace je nutná abychom pro Vás obdrželi vakcínu.
O volném termínu budete vyrozuměni sms zprávou.
 
Kontaktní spojení na očkovací centrum v případě potřeby je e-mail: ockovani@nemorako.cz nebo tel. 704 513 065 (po - pá 8.00 - 15.30 hod.).
Preferujeme e-mailovou komunikaci, telefonická brzdí očkování. Prosíme, pokud je to možné, využívejte prioritně e-mailové spojení. Předem děkujeme za pochopení.
Objednávání nelze telefonicky na tomto čísle ani e-mejlem, musí jít pouze přes registr viz. níže uvedené odkazy pro registraci, popř. linku 1221!!!!

Očkování pro aktuálně vyhlášené skupiny viz. Centrální rezervační systém - Očkování proti COVID-19:
Nutná registrace na https://registrace.mzcr.cz/
Pokud se sami nemůžete registrovat, použijte linku 1221.
 
POSUNY  2. DÁVEK očkování NEPROVÁDÍME, pokud urgentně potřebujete přesunout 2. dávku, pište e-mailem na ockovani@nemorako.cz. Uveďte telefon a preferovaný termín (příp. více) na který potřebujete přesun. Budeme Vás kontaktovat jako případné náhradníky, pokud se někdo nedostaví na svůj termín. Děkujeme za pochopení.

OČKOVÁNÍ SAMOPLÁTCŮ - NEPROVÁDÍME
Více informací k registraci samoplátců a seznamu očkovacích míst, které mohou očkovat samoplátce na: https://registrace.mzcr.cz/samoplatci/ocm/

Očkujeme Pfizerem a Modernou.

Certifikát o očkování ke stažení na: https://ocko.uzis.cz/

UPOZORNĚNÍ - Klienti očkovacího centra by si termín první dávky měli vybírat s ohledem na druhou dávku po 6 týdnech!
Dávku z důvodu dovolené nesmíme přesouvat,
 max. o dva dny dříve.
 
OČKOVÁNÍ CHRONIČTÍ PACIENTI
Chroničtí pacienti jsou povinni na očkovacím místě doložit svůj zdravotní stav lékařskou zprávou.
Bez této zprávy nebude pacientovi očkování v očkovacím místě umožněno.
 
Přehledné informace ve formě infografiky k očkování ke stažení: 
 
 
 
 
Dotazník pro očkovaného před očkováním ke stažení ZDE
Očkovací centrum se nachází v 2. NP výškové budovy nemocnice.
 
Aktualizováno 7.6. 2021
___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zahájení očkování obyvatel v regionu Rakovník

 
S ohledem na logicky se množící dotazy obyvatel, kteří se registrovali v Centrálním rezervačním systému a žádají  termín vlastního očkování sdělujeme, že prozatím nemáme k dispozici vakcíny a ani informace o tom, kolik vakcín dostaneme v příštím a dalších týdnech.
Objednávací kalendáře otevřeme neprodleně po tom, co vakcíny nebo informaci o dodávkách dostaneme.
 
18.1. 2021
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Informace pro pacienty:

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

  • dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení. 

7.9. 2020  Masarykova nemocnice Rakovník