Informace pro pacienty

Aktuální opatření, omezení, informace k očkování apod.

Informace pro pacienty:

Zahájení očkování obyvatel v regionu Rakovník

S ohledem na logicky se množící dotazy obyvatel, kteří se registrovali v Centrálním rezervačním systému a žádají  termín vlastního očkování sdělujeme, že prozatím nemáme k dispozici vakcíny a ani informace o tom, kolik vakcín dostaneme v příštím a dalších týdnech.
Objednávací kalendáře otevřeme neprodleně po tom, co vakcíny nebo informaci o dodávkách dostaneme.

18.1.2021
_____________________________________________________________________________________________________________________

Omezení provozu RHC oddělení

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,
vzhledem k aktuální situaci v rámci pandemie Covid-19 jsme nuceni opět od 11.1. 2021 do odvolání (předpokládáme zatím minimálně do konce ledna) uzavřít ambulantní provoz Rehabilitačního oddělení (RHC) jak v Masarykově nemocnici Rakovník, tak i v Novém Strašecí. Personál RHC oddělení bude opět vypomáhat na odděleních v první linii.
O obnovení péče na tomto oddělení vás budeme samozřejmě neprodleně informovat. Provoz bude obnoven po překlenutí nezbytně nutného období ke zvládnutí péče o naše pacienti v tomto nelehkém období.
Případné dotazy Vám zodpoví na recepci RHC oddělení tel. 313 525 232. Děkujeme za pochopení.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K OMEZENÍ REŽIMU NA RHC ODDĚLENÍ:
SOUKROMÁ AMBULANCE Rehabilitace doc. MUDr. Miroslav Tichý, CSc. - PRACUJE DÁLE V NEOMEZENĚM REŽIMU. I NADÁLE SE LZE OBJEDNÁVAT na telefonu 739 365 835.

12.1. 2021 Masarykova nemocnice Rakovník

Další odkazy: Zákaz návštěv, archív aktualit

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,

dnem 7. 9. 2020 byla zahájena další etapa rekonstrukčních prací v nemocnici. Po výstavbě nového parkoviště pro pacienty a návštěvy pokračují práce mimo jiné dokončením kanalizace z parkoviště a přípravou nového vstupu do nemocnice, který bude umístěn v prostoru mezi budovou lékárny a lůžkovým pavilonem.

Z těchto důvodů bude uzavřen vstup do nemocnice pro pěší vedoucí do 2.NP lůžkového pavilonu (k pohotovosti a chirurgické ambulanci) a po dobu výstavby nové recepce budou k dispozici následující možnosti vstupu do lůžkového pavilonu nemocnice:

• dva vstupy do 1.NP za vrátnicí nemocnice
  • jeden vstup z nového parkoviště, který bude otevřen po nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí

I přesto, že jde o bezbariérové vstupy, jde o dočasné řešení po dobu výstavby nové recepce. Za omezení ve vstupech do nemocnice se omlouváme a děkujeme za pochopení.

7.9. 2020  Masarykova nemocnice Rakovník