• Angiologická ambulance - onemocnění cév

31. 8. 2018
  • „Máří s Olinkou jsou stále našimi oporami .“ Půl století slouží nemocným

31. 8. 2018

Na začátku července proběhla na operačních sálech nemocnice malá slavnost – šéflékař Oldřich Kronich, chirurg Ivo Trešl, hlavní sestra Lenka Malíková a vrchní sestra Centrálních operačních sálů Ilona Alexijová ocenili květinami a malými pozornostmi dvě nejzkušenější sestry tohoto oddělení Marii Novotnou a Olgu Dvořákovou. První z nich pracuje v nemocnici 51 let, druhá o roku méně.

• UPOZORNĚNÍ

30. 7. 2018

Urologická ambulance má od 13.8 do 24.8 dovolenou

Z technických důvodů bude v tuto dobu uzavřena chirurgická ambulance.
    Ta bude přesunuta do prostor urologické ambulance.

Provozní doba chirurgické ambulance se nemění.

• Informace o zpracování osobních údajů

4. 6. 2018

Důležité oznámení v souvislosti se zpracováním osobních údajů

• „Tato práce se nedá dělat pro peníze!“

15. 3. 2018

Šedesát let pracovala v nemocnici a pětadvacet let jezdila s kolovrátkem

• Porodnice -Nejvíc dětí od roku 1980

14. 3. 2018

RAKOVNÍK. Raketový nárůst porodů v rakovnické Masarykově nemocnici pokračoval i v loňském roce. Zatímco se zde v roce 2015 narodilo 422 dětí (238 děvčat a 204 kluků), o rok později 796 dětí (445 chlapců a 351 děvčat, 6 dvojčat), vloni už to bylo 888 dětí. „To je nejvíc od roku 1980,“ pochvaluje si primář gynekologicko-porodnického oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku Radek Poláček.

• Po 60 letech služby opouští nemocnici

10. 1. 2018
  • Urologická ambulance znovu otevřena

13. 11. 2017

Tato změna je možná díky příchodu MUDr. Kamila Beleje, urologa s bohatou klinickou praxí. Výkony a služby, pro které má nemocnice vybavení, se budou provádět na místě ostatní v Nemocnici na Homolce v Praze nebo dalších specializovaných urologických centrech.

• Od října působí na neurologii MUDr. Ctirad Lakomý

1. 11. 2017

Bolesti páteře, kořenové syndromy, bolesti hlavy, závratě, cévní mozkové příhody, postižení periferních nervů, Parkinsonova nemoc, demence, epilepsie, ale i mozkové či jiné neurologické nádory. To jsou diagnózy, které řeší neurologie.

• Ambulance psychiatrie a sexuologie - MUDr. Tomáš Neumann

19. 10. 2017

Tato psychiatrická a sexuologická ambulance je registrovaným nestátním zdravotnickým zařízením, v němž je poskytována dospělým pacientům diagnostická a léčebná péče v celém rozsahu psychiatrie a sexuologie, vyjma vyšetření mužské plodnosti a soudně znalecké činnosti.