• Obnovení plánované péče

30. 4. 2020
    Informace pro pacienty a rodičky!

Vstupní ambulance zřízená kvůli epidemiolog. situaci bude od 4. 5. 2020 fungovat pouze pro neobjednané pacienty, a to ve dnech pondělí - pátek od 7 do 16 hod. Objednaní plánovaní pacienti a ženy k porodu mohou jít přímo na příslušné pracoviště.
    **********************************************************
    Masarykova nemocnice Rakovník obnovila od pondělí 27. dubna 2020 plánovanou péči.

• Důležité kontakty a informace

8. 4. 2020

Informace pro pacienty

Oddělení dlouhodobě nemocných (LDN) zprovoznilo na obou patrech SKYPE jako náhradní způsob komunikace rodin s našimi pacienty.

Kontakt najdete po rozkliknutí tohoto odkazu.
    ********************************************************

Vážení pacienti a návštěvníci nemocnice,
    v návaznosti na celkovou epidemiologickou situaci otevřela nemocnice část personálního parkoviště i pro parkování pacientů.
    Vjezd je umístěn v rohu areálu nemocnice směrem od centra města a parkování je zdarma.
    Parkoviště je otevřeno od 7,00 do 22,00 hodin.
    Z parkoviště je vybudován přímý chodník ke Vstupní ambulanci, která pracuje jako kontrola a filtr vstupu pacientů do nemocnice a je umístěna vedle lékárny.

Poděkování
    Děkujeme všem, kteří se nám ozývali s nabídkou pomoci, ať se jedná o šití roušek či pomoc dobrovolníků. Roušek máme nyní již snad dostatek. Zároveň moc děkujeme pacientům, že respektují pokyny lékařů ohledně pouze nejnutnějších návštěv nemocnice a jsou ohleduplní jak k personálu nemocnice, tak k ostatním pacientům. Moc si toho vážíme!

Důležitá telefonní čísla pro vaší akutní potřebu.

• Rakovnická nemocnice nabízí moderní šetrné metody léčby inkontinence

28. 2. 2020

Jako jedno z mála v České republice nabízí Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Rakovník v rámci léčby inkontinence standardně operační metodu TVT.

• Porodnost v naší porodnici stoupá

15. 1. 2020

V Masarykově nemocnici se loni narodilo rekordních 1007 dětí!

• Volná pracovní místa

7. 1. 2020

Přidejte se do našeho týmu!

• Ortopedie

2. 1. 2020

Rozšíření provozu ortopedických ambulancí a zástup za MUDr. Silbera.

• PF 2020

18. 12. 2019
  • Lékařská pohotovostní služba

9. 12. 2019

Lékařská pohotovostní služba - provoz

• Urologie

25. 6. 2019

UPOZORNĚNÍ

Od 1. července 2019 dochází ke změně ordinačních hodin urologické ambulance Masarykovy nemocnice Rakovník s.r.o.

Ordinace bude vždy v úterý od 8:00 do 15:00 hod.

• MODERNÍ METODY NA REHABILITACI

5. 9. 2018

Nově se na našem oddělení aplikuje  Rázová vlna a Kryoterapie.

Jde o nejmodernější technologie, používané v rehabilitaci.